Київ, вул. Юрія Поправки, 14, оф.1
+380 44 501-25-37
+380 93 180-50-34
perevod@slogan.com.ua
Skype: slogan.com.ua

Інші послуги


Виберіть вид послуг, який Вас цікавить:

 • витребування документів
 • редагування перекладів
 • верстка перекладів
 • отримання довідки про несудимість
 • кур’єрська доставка і пересилка документів

Витребування (отримання) документів

Агентство перекладів «Слоган» надає послуги отримання (витребування) документів. Ми можемо отримати:

 • документи, що видаються органами РАЦС (свідоцтва, довідки тощо);
 • довідку про відсутність судимості;
 • копії рішень суду;
 • документи, що видаються Міністерством охорони здоров’я України (довідки, виписки тощо);
 • документи, що видаються навчальними закладами та Міністерством освіти України.

Для витребування документів необхідна нотаріальна довіреність. Зразок довіреності можна отримати у менеджера.

Редагування перекладів

Редагування перекладів – невід’ємна задача виконання замовлення, також як і сам переклад.

Ми надаємо наступні послуги з редагування текстів:

 • вичитка перекладу редактором;
 • вичитка перекладу носієм мови;
 • редагування помилок тексту (граматичні, стилістичні, пунктуаційні).

Бюро перекладів «Слоган» редагує переклади, виконані тільки професійними перекладачами. Ми в праві відмовити в редагуванні перекладу, якщо він виконаний погано або є машинним перекладом. В цьому випадку ми виконуємо новий переклад, який оплачується відповідним чином.

Верстка перекладів

Часто, виконуючи переклад тексту (наприклад, переклад технічної інструкції), перекладач стикається з величезною кількістю малюнків, графіків і схем. Всі ці елементи обов’язково повинні бути відтворені в перекладі, для чого необхідно виконати верстку.

Верстка буває звичайна і професійна.

Звичайна верстка – це перенесення графічних елементів з оригіналу в текстовий файл перекладу. Це вставка малюнків, графіків, інших елементів, заміна написів на картинках з однієї мови на іншу без застосування спеціальних дизайнерських програм. В результаті Ви отримуєте переклад в тестовому форматі (наприклад, у форматі .doc або .rtf)

Професійна верстка – це процес форматування сторінок, картинок, малюнків та інших елементів документа в ідентичний вигляд з оригіналом з використанням спеціальних програм верстки (QuarkXPress, PageMaker, Adobe InDesign, CorelDRAW та ін.). Інакше кажучи, макетування. В результаті замовник отримує переклад в форматі .pdf, абсолютно ідентичний оригінальному документу за зовнішнім виглядом.

Редагування файлів у форматі AutoCAD, робота з HTML-файлами, редагування сайту (розміщення перекладеного тексту) прямо в CMS, роботу в Adobe Photoshop хоч і не можна назвати версткою в прямому розумінні цього слова, але ця робота також досить трудомістка, забирає багато часу, і часто вимагає спеціальних знань і навичок.

Бюро перекладів «Слоган» у разі необхідності виконує верстку готових перекладів 1 в 1 з оригіналом, враховуючи зовнішній вигляд исходника, тобто з повним збереженням вихідного форматування всіх графіків, діаграм, таблиць, малюнків і т.д.

Оскільки верстка – досить трудомісткий процес, ця послуга оплачується окремо.

Звертаємо увагу на те, що наша компанія не виконує переддрукарську підготовку.

Оформлення довідки про відсутність судимості

Наше бюро надає допомогу в отриманні довідки про відсутність судимості для громадян України і для іноземних громадян.

Довідка про несудимість оформляється в уповноважених органах і буває двох видів: для пред’явлення на території України і для пред’явлення за кордоном. Апостиль і друку легалізації ставляться тільки на бланк довідки, призначений для використання за кордоном.

У довідці про несудимість обов’язково вказується, для пред’явлення в які органи або з якою метою вона видається. Список формулювань про призначення довідки встановлюється законодавчо.

Для використання на території України довідка про несудимість видається з наступними формулюваннями: для оформлення або продовження посвідки на проживання, для оформлення дозволу на зброю, для оформлення чи поновлення паспорта, для оформлення ліцензії на роботу з наркотичними, психотропними речовинами і прекурсорами, для оформлення дозволу на роботу з вибуховими речовинами.

Для використання за кордоном довідка про несудимість видається з наступними формулюваннями: для оформлення візи; для подання до установ іноземних держав, для працевлаштування за кордоном, для подачі в банківські установи, для участі в тендері, для оформлення документів в органи соціального забезпечення, для усиновлення, встановлення опіки, створення прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу.

Щоб оформити довідку про несудимість потрібно надати наступні документи:

 • копія паспорта (для громадян України – ксерокопія внутрішнього паспорта з сторінкою про реєстрацію, для іноземних громадян – ксерокопія паспорта для виїзду за кордон і переклад на українську мову);
 • у разі зміни прізвища необхідно також подати копії відповідних документів: свідоцтво про зміну імені, свідоцтва про шлюб, свідоцтво про розлучення.
 • Терміни оформлення довідки про відсутність судимості:
 • в звичайному режимі – 5 повних робочих днів;
 • в терміновому режимі – 1-2 повних робочих дні.

Кур’єрська доставка та пересилка

Ми здійснюємо:

 • кур’єрську доставку документів прямо в Ваш офіс;
 • доставку експрес-поштою в будь-яку країну, що значно заощадить Ваш час.

Подробиці про послугу доставки дізнавайтеся у менеджера.